TARİHÇE

Dorse Market ve Mağaza işletmeleri 2000 yılında perakende sektörüne adım atmış olup, ilk şubesini Kayseri- Belsin bölgesinde müşterilerine hizmetine sunmuştur.

Müşteri talepleri doğrultusunda Esenyurt ve Tınaztepe Mevkilerinde 2. ve 3. Mağazalarını faaliyete geçirerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. Perakende sektöründeki başarısını devam ettirmek ve hizmet sektöründe de söz sahibi olmak adına; Düğün, toplantı, konferans gibi etkinliklere ev sahipliği yapacak üç farklı konsept'deki salonlarını hizmete sunmuştur. Yeni şubeleri için fizibilite çalışmaları devam etmektedir.

Sağlam temeller üzerine kurulmuş olan Dorse Market ve Mağaza İşletmeleri; Merkezden alan yönetimi ile, önce kayseri Bölgesinde, daha sonra ise çevre illerde açacağı yeni şubeleri ile büyümeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, Müşterilerimizi aile bireylerimiz olarak görmek ve evlerinde hissetmelerini sağlamak, Müşterilerimizin düşüncelerini daima planlarımıza katmak, Müşterilerimize güven vermek ve alışverişi dostluğa dönüştürmek, En kaliteli ürünü, en ucuza sunmak gayretinde olmak, Temiz ve Ferah bir ortamda hizmet etmek, Her zaman Müşteri beklentilerini karşılamaya çalışmak, Yeni ürünleri en hızlı şekilde müşterimize sunmak, Güler yüzlü ve tecrübeli personellerle hizmet vermek, Yeni yöntem ve teknikleri, teknolojik gelişimleri müşterilerimize sunmak, Müşterilerimizin Ekonomik ve Kültürel değerleriyle bütünleşmek.

VİZYONUMUZ

Bağlı olduğumuz temel değerlerden ayrılmaksızın, kendimizi sürekli geliştirerek, Müşteri taleplerimiz doğrultusunda ilerlemek ve insana hak ettiği değeri yaşatmak, Güvenilir, yaygın ve bilinen bir hizmet ağı oluşturmak, Yeni şubeler açarak, Hizmet ve kaliteden mahrum olan insanlarımıza ulaşıp hem gönüllerini, hemde ceplerini rahatlatmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Önceliğimiz müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktır. Ürün güvenliği, satın almadan başlayarak, raflarda yerini alıp, müşteri poşetine girinceye kadar pek çok kez kontrol edilir. Gıda koteksine uygun olmayan hiçbir ürün mağazalarımızda satılamaz. Ürünler son kullanma tarihlerinden önce raflardan toplanır. Memnun kalınmayan her ürün, sebebi ne olursa olsun iade alınıp, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket edilir. Temizlik ve hijyen ön plandadır. Güler yüzlülük ilkemizdir.

© Copyright 2013 Dorse, web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.